Правила прийому до дошкільного закладу

 

   Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини , свідоцтва про народження. 

   Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється відповідно до Листа  МОНмолодьспорт України  №1/9-389 від 25.05.11 року «Про дотримання  порядку прийому дитини до дошкільного  навчального закладу».

   Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі  у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

 

ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ: 

  1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 8.00 та забирати до 18.00.
  2. Особисто передати дитину дорослому, який здійснює ранковий прийом малюків, неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.
  3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома.
  4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності.
  5. Вносити встановлену плату за харчування дитини в дошкільному навчальному закладі до 15 числа поточного місяця. 

Пільгами користуються:

- багатодітні сім'ї (50%);

- діти-сироти, або діти, які знаходяться під опікою (100%);

- сім'ї, що мають статус малозабезпеченої (100%);

- діти- інваліди (100%);

- діти, батьки яких мобілізовані для проходження військової служби, виконують службові обовязки безпосередньо в зоні проведення АТО (за відповідним рішенням виконавчого комітету Глухівської міської ради - 100%);

- діти з сімей вимушених переселенців, що тимчасово проживають у м.Глухів (за відповідним рішенням виконавчого комітету Глухівської міської ради - 100%).

    Пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на льготу. 7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час.

8. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого.

9. Увечері вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу.

10. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.