Правила для батьків першокласника

  1. Не кажіть дитині: „ Школа-це серйозно”, „Ігри закінчилися, тепер ти будеш учитися” або „ Із двієчниками ніхто не дружить”.
  2. Дитина схвильована й налякана більше за вас. І ви вселите їй не почуття відповідальності. А страх і невпевненість у власних силах.
  3. Нагадайте дитині, скільки вона вже знає і що вміє робити. Дитина повинна повірити, що вчитися-це дуже цікаво і вона обовязково з усім справиться.
  4. Добре, якщо дитина опиниться в одному класі зі своїми приятелями з дитячого садка або з двора. Якщо ні – допоможіть їй познайомитися з новими дітьми.
  5. Першокласники часто хворіють-стрес. Перевантаження. Ослаблення організму. Тому дуже важливо організувати для дитини правильний режим дня. У якому будуть не тільки сніданки, обіди і виконання домашніх завдань. Але і її колишнє життя; ігри, прогулянки, мультфільми.
  6. Зустрічаючи дитину зі школи, обовязково запитуйте, як вона провела цей день, що довідалася нового, з ким подружилася... Якщо вас не цікавить школа дитини, то чому вона повинна цікавити її?