ІСТОРІЯ НАШОГО ЗАКЛАДУ

У квітні 1979 року радо відчинив свої двері дитячий садок «Журавка».Він був відомчим садочком  Глухівської райсільгосптехніки. Першою завідуючою була Рожнова Галина Олексіївна.

У 1992 році садочок був переданий до відділу освіти Глухівської міської ради ,керувала ним в той час завідуюча Семенова Надія Петрівна.

З 2000 року заклад очолювала Буряк Ольга Валентинівна.

З жовтня 2013 року завідувачем працювала Стрельцова Валентина Володимирвіна.

З березня 2016 року на посаду завідувача призначена Божко Світлана Василівна.

Загальна площа закладу 1348 кв.м. Будівля двоповерхова, розміщена в житловому кварталі по вулиці Пушкіна 80. Кожна з  груп   закладу ізольована та має свій вхід до приміщення.

Функціонує музично – спортивна зала,кабінет психолога,   методичний кабінет, кабінет медичної сестри.

Для кожної вікової групи облаштовано ігровий майданчик з ігровим і спортивним обладнанням : пісочницями, зеленими насадженнями, квітниками, гірками, дугами, тощо. Для занять фізичною культурою у весняно – осінній період існує спортивний майданчик, обладнаний необхідним спортивним приладдям.

 Всі приміщення дошкільного закладу утримуються у відповідності до санітарно-гігієнічних вимог облаштування і  утримання дошкільних навчальних закладів.

Вся навчально-виховна робота з дітьми проводиться відповідно до Базового компонента дошкільної освіти ,  програми  виховання та начання дітей  віком від 2 до 7 років «Дитина».

Як і ранніше, сьогодні мережа закладу налічує 6 груп : 2 групи раннього віку , 4 групи дошкільного віку, де виховуються 160 вихованців віком від 2 до 6  років.

Основний напрямок роботи колективу - організація екологічно мотивованої діяльності дітей та створення еколого-розвивального середовища.

 

Основний напрямок роботи :організація екологічно мотивованої діяльності дітей та створення еколого-розвивального середовища.

З метою розвитку творчих нахилів, здібностей, інтересів, з урахуванням побажань батьків, з 2016 року заклад має право надавати додаткові платні послуги з освітньої діяльності.

На база закладу проводяться семінари, методичні  об’єднання, майстер - класи.

Заклад тісно співпрацює з батьками своїх вихованців. У вересні 2016 року створено раду дошкільного закладу. До її складу увійшли члени колективу та батьки. На засідання ради виносяться питання поліпшення умов для здобуття дошкільної освіти, зміцнення матеріально-тенхнічної бази, поповнення та використання бюджету закладу та багато інших робочих питань.

Наша гордість!

Наші випускники !